چاپ جدید غزلهای علی محمد مودب

«الف های غلط» در انتظار چاپ سوم

این اثر مجموعه ای از غزل های علی محمد مؤدب از سال 81 تا 86  است كه تا پایان تابستان سال جاری چاپ سوم آن روانه بازار نشر خواهد شد.


به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، «الف های غلط » مجموعه سروده های علی محمد مودب كه در مجموعه ده جلدی شعر امروز برای اولین بار در سال 86 توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد به زودی به چاپ سوم خود می رسد. این اثر مجموعهای از غزل های علی محمد مؤدب از سال 81 تا 86  است كه تا پایان تابستان سال جاری چاپ سوم آن روانه بازار نشر خواهد شد.

«الف های غلط» از 41 قطعه شعر تشكیل شده و اشعار موجود در آن همگی در قالب غزل با مضامینی عاشقانه، مذهبی و اجتماعی سروده شده‌اند. ویژگی عمده اكثر شعرهای این مجموعه از لحاظ محتوایی دارا بودن نوعی تفكر اجتماعی- فلسفی است كه از طریق تمثیل، تشبیه، استعاره سازی و در قالب نمادها و اسطوره های تاریخی و مذهبی انعكاس می یابد.
همچنین اشعار مذهبی این مجموعه دارای مفاهیمی همچون: انتظار، شهادت، امامت و قیام است كه با زبانی لطیف و غنایی سروده شده اند. اشعار اجتماعی این مجموعه نیز سرشار از نگاه دقیق و لطیف شاعر به محیط پیرامونی و جامعه انسانی عصر حاضر است.

«الف‌های غلط» در 72 صفحه و در قطع رقعی با چهل و یك عنوان شعر برای اولین بار در سال 86 توسط انتشارات سوره مهر منتشر و در سال 89 نیز چاپ دوم آن روانه بازار نشر شد.


http://tnews.ir/news/312A28514158.html


 

دیدگاه شما

0
 

نام

ایمیل

 
تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.